Opštinska smotra recitatora ,,Pjesniče naroda mog”

U srijedu, 19. aprila 2023. godine održana je Opštinska smotra recitatora pod nazivom ,,Pjesniče naroda mog”. Naši učenici su dostojanstveno predstavili svoju školu i pokazali talenat u kazivanju stihova. Prvo mjesto osvojila je Nedžla Jusufović sa pjesmom ,,Srećna ljubav” Vislava Šimborska, mentor Stojanka Stašević. Drugo mjesto osvojio je Emrah Leković sa pjesmom ,,Na dan njenog vjenčanja” Velimir Rajić, mentor Edina Arslanović. Treće mjesto zauzele su dvije učenice: Džejla Hadžić sa pjesmom ,,Ni manje ni više” Abdulah Sidran, mentor Dalila Mecinović iNeira Jusufović sa pjesmom ,,Želja” Milan Rakić, mentor Sadik Kurtović. Svim našim učenicima čestitamo i želimo im uspjeh na Okružnom takmičenju.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Related Posts